Bu sayıda


Grup Şirketler Başkanı'ndan

Tekfen için yazmaya koyulduğumuz yeni hikâye artık oluşmaya, şekillenmeye başladı. Bu dönüşümü, bilfiil sizlerle birlikte yapacağız.

Editörden

Bir yılı daha geride bırakırken, kendime yeni yıl sözü: “Küçük düşün ve onu yap!”

Tekfen Holding bir kez daha CDP’nin Şampiyonlar Ligi’nde

Tekfen Holding, CDP’nin İklim Değişikliği Programı’nda “A-” bandında derecelendirilirken, Su Güvenliği Programı’nda da bir kez daha “Su Güvenliği Global A Listesi”ne girdi.

Galatasaray Ödülü

Ali Nihat Gökyiğit’in!

Galatasaraylılar Derneği tarafından verilen “Galatasaray Ödülü”nün sahibi Tekfen Holding Kurucu ve Onursal Başkanı Ali Nihat Gökyiğit oldu.

Dünya Kadın Çiftçiler Günü’ne özel webinar

Tekfen Holding, 15 Ekim Dünya Kadın Çiftçiler Günü’nde Harvard Business Review (HBR) iş birliği ve Toros Tarım’ın katkılarıyla “Tarımda Kadının Rolünü Güçlendirmek” başlıklı bir webinar düzenledi.

Bu projeyi yapan Mars’ta da iş yapar!

Şantiye ziyaretlerimize bu kez dünyanın hayli uzak bir noktasında, Rusya Federasyonu’nun Yamalo-Nenets Özerk Bölgesi’nde bulunan Kharampur projesi ile devam ediyoruz.

Toros Tarım, ikinci dalga 6-Sigma Yeşil Kuşak sürecini tamamladı

Toros Tarım'da 6-Sigma sürecinin 2020 yılında tamamlanan ilk dalgasının ardından ikinci dalga Yeşil Kuşak çalışmaları da sona erdi.

Ceyhan Çelik Yapı İmalat Tesisi kendi elektriğini üretmeye başladı

Tekfen İnşaat, sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda Ceyhan’daki Çelik Yapı İmalat Tesisi’nin çatısını güneş panelleriyle kapladı.

Tekfen Ventures ilk satışını gerçekleştirdi

Tekfen Ventures, kurumsal tarihinin en önemli kilometre taşlarından biri sayılabilecek “ilk satış”ını gerçekleştirdi.

Tekfen Holding sürdürülebilirlik performansıyla S&P’nin listesinde

Tekfen Holding, Standard & Poors (S&P) tarafından da Kurumsal Sürdürülebilirlik Değerlendirmesi kapsamına alındı.

10 Aralık İnsan Hakları Günü için özel yayın

Tekfen Holding, 10 Aralık İnsan Hakları Günü’nde iklim krizinin çocuk hakları üzerinde yarattığı olumsuz etkiye dikkat çeken özel bir yayın hazırladı.

Kurtuluş Yavuz “Geleceği Şekillendiren Teknoloji Liderleri” arasında

Tekfen Holding Bilgi Teknolojileri Grup Şirketler Direktörü (CIO) Kurtuluş Yavuz, Fortune Türkiye’nin “Geleceği Şekillendiren Teknoloji Liderleri Listesi”nde yer aldı.

Karayollarının Asırlık Yol Çizgileri

Tekfen İnşaat, İNTES tarafından yayımlanan “Karayollarının Asırlık Yol Çizgileri” adlı kitabın sponsorları arasında yer aldı.

Tekfen Vakfı hastanelere verdiği desteği Çapa Tıp Fakültesi ile sürdürdü

Tekfen Vakfı, Covid-19 ile mücadeleye destek vermek amacıyla yaptığı ayni bağışları Çapa Tıp Fakültesi Kardiyoloji Bölümü ile sürdürdü.

Dr. Olcay Akçin’den bilimsel literatüre katkı

Tekfen Holding Finansal Kontrol ve Raporlama Müdürü Dr. Olcay Akçin, işletme birleşmeleri konusundaki mesleki birikimini kitaba dönüştürdü.

Tekfen’den kadına yönelik şiddete karşı destek

Tekfen, Birleşmiş Milletler’in kadına yönelik şiddetle mücadele için başlattığı aktivizm kampanyasına bu yıl da destek verdi.

16. Geleneksel Tekfen Vakfı Bursiyer Buluşması gerçekleşti

Bursiyerlerin Tekfen ile bağlarını güçlendirmeyi amaçlayan Tekfen Vakfı 16’ncı Geleneksel Bursiyer Buluşması 28 Aralık günü gerçekleşti.

Tekfen Filarmoni ilk kez CSO Ada Ankara’da!

Tekfen Filarmoni, geçen yıl müzikseverleri ağırlamaya başlayan “CSO Ada Ankara”daki ilk konserini 13 Kasım’da verdi.

Kadın Çiftçi Kredisi belgeseli yayında

Tekfen Vakfı ve Türkiye İsrafı Önleme Vakfı’nın hayata geçirdiği “Kadın Çiftçi Kredisi” projesinin belgeseli YouTube’da.

Her burs “tatlı” ama en tatlısı “Çilek Bursu!”

"Arka Bahçe"nin ilk çilek hasatından yapılan reçellerin satışından elde edilen 7.500 liralık gelir bir kız öğrenciye “Çilek Bursu” oldu!

“Toz”un Tekfen özel gösterimi ayakta alkışlandı

Tekfen Holding’in İstanbul Tiyatro Festivali’nde destek olduğu “Toz” oyununun Tekfenliler için özel gösterimi 21 Aralık akşamı gerçekleşti.

İnsan Kaynakları

Yeni katılanlar, terfiler...