Tekfen’in finans yöneticileri

13. Eduplus Finans Zirvesi’nde

Türkiye’den ve dünyadan finansa yön veren liderler, bu yıl 9-10 Mart tarihlerinde çevrimiçi olarak düzenlenen 13. Eduplus Finans Zirvesi’nde bir araya geldi. Zirvede konuşma yapan Tekfen Holding CFO Vekili Hakan Dündar ve Toros Tarım CFO’su Ahmet Eren, mesleki deneyim ve finansal öngörülerini katılımcılarla paylaştı.

Finansı meslek olarak seçmiş yönetici adayı ve yöneticilerin en güncel bilgilerle tanışmasını ve işlerinde fark yaratmasını sağlamayı amaçlayan Eduplus Finans Zirvesi’nin 13.’sü bu yıl “CFO'ların 2022 Yılı Beklentileri” başlığıyla 9-10 Mart tarihlerinde gerçekleştirildi. Finans dünyası ile ilgili gelişme ve beklentilerin ele alındığı zirveye Tekfen Holding CFO Vekili Hakan Dündar ve Toros Tarım CFO’su Ahmet Eren de konuşmacı olarak katıldı.

Zirvenin ilk gününde Constellation Consulting Group Türkiye Bölge Direktörü Murat Gaygusuz ile birlikte “CFO Ofis Süreçlerinde Teknoloji Dönüşüm Stratejileri” başlıklı bir sunum gerçekleştiren Hakan Dündar, Tekfen Holding’in faaliyet alanları ve çalışmalarının yanı sıra katılımcılara Holding’in finansal dönüşüm süreçleri ve başarıyla tamamlanan Oracle EPM Cloud IFRS 16 Raporlama ve Simülasyon projesi ile ilgili bilgi verdi.

Toros Tarım CFO’su Ahmet Eren de zirvede yaptığı konuşmada, profesyonel kariyeri boyunca edindiği deneyimlerden örnekler paylaşırken, mesleğe yeni başlayanlara bu alandaki bilgi ve becerilerini geliştirme, yeteneklerini keşfetmeleri yönünde önerilerde bulundu.