Tekfen İnşaat, İSG deneyimlerini paylaştı

Tekfen İnşaat Sağlık, Emniyet ve Çevre Direktörü Mustafa Aslan, 35. İSG Haftası etkinlikleri kapsamında “Davranış Değişikliği Kazandıracak İSG Eğitimleri” konulu bir sunum yaptı. Aslan, sunum sonrasında katılımcıların sorularını da yanıtladı.

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından düzenlenen İş Sağlığı Güvenliği Haftası etkinliklerinin 35’incisi bu yıl 4-6 Mayıs tarihleri arasında “Pandemi Sürecinde İş Sağlığı ve Güvenliğinde Etkin İş Birliği” temasıyla düzenlendi. Çevrimiçi olarak gerçekleştirilen etkinliğe ulusal ve uluslararası kuruluşlar ile alanlarında öncü akademisyenler, uzmanlar, özel sektör temsilcileri, meslek odaları ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı. Etkinlik kapsamında 10 oturum ve bir uluslararası panele ek olarak 9 sanal salonda “Uzmanlarımız Sizlerle” etkinlikleri düzenlendi.

Tekfen İnşaat Sağlık, Emniyet ve Çevre Direktörü Mustafa Aslan da 4 Mayıs’ta “Davranış Değişikliği Kazandıracak ISG Eğitimleri” konulu bir sunum yaparak katılımcıların sorularını yanıtladı. Aslan, Tekfen İnşaat’ın yıllar içinde edindiği deneyimler ve hayata geçirdiği iyi uygulamalar hakkında bilgi verdi. Sunumun kaydını YouTube üzerinden izleyebilirsiniz: